Przejdź do treści

Dlaczego warto wybrać projektujesię?

Współpraca online- Czas pandemii pokazał, że projektowanie online to świetny sposób na współpracę . Bez wychodzenia z domu, stworzymy razem TWÓJ wymarzony projekt. Współpraca nie będzie pochłaniała dużej ilości Twojego czasu.

Indywidualizm- Jako architekt mogę Cię zapewnić, że dokonam wszelkich starań żeby nasza współpraca odbywała się na jak najwyższym poziomie. Najważniejsze jest dla mnie twoje zadowolenie, oraz czas który dostajesz na podjęcie ważniejszych decyzji.

Style- Najlepiej czuje się projektując wnętrza minimalistyczne, boho, japońskie, skandynawskie, rustykalne, glamour, klasyczne, góralskie. Jeśli szukasz biura w okolicy Małopolski/ Podhala skontaktuj się ze mną!

Pracuje z pasją- Każdy projekt opowiada czyjąś historię. Każdy projekt jest inny. Praca z wami przynosi nowe doświadczenia, które pomagają mi się rozwijać.

Moją pasją jest malarstwo i rysunek

O mnie

Cześć! Jestem Klaudia – i jestem architektem. Architektura od zawsze była moją pasją, a dokładniej możliwość kreowania i tworzenia przestrzeni która nas otacza. Wszystko żeby żyło nam się wygodniej i lepiej.
Nieustannie moja pasja do rysunku, ogrodów i projektowania wnętrz, rozwijała się na przestrzeni lat. Dlatego też, aby móc robić to, co od zawsze stwarza mi największą przyjemność, postanowiłam założyć pracownie architektoniczną- projektujesię. Jest ona początkiem mojej przygody z biznesem. Do pracy podchodzę z dużą satysfakcją . Daje mi ona możliwość spełniania się w tym co kocham.
Pracuje przeważnie zdalnie, więc odległość nie ma znaczenia. Jeśli jednak jesteś z okolic Podhala, chętnie spotkam się z tobą przy pysznej kawie, żeby porozmawiać o architekturze i projektowaniu.

BLOG

Zawsze chciałam mieć piękny i uporządkowany dom. Interesuje się organizacją przestrzeni, trendami oraz trikami na to jak szybciej i efektywniej sprzątać. To wszystko zobaczycie na moim Blogu!

Więcej

Instagram

„projektujesię” Biuro projektowe, Klaudia Ślaga

SKONTAKTUJ SIĘ: E-MAIL: projektujesie.arch@gmail.com

TEL: 500 287 491, GODZINY OTWARCIA: PON-PT- 8:30-16:30